Menu

2. Dönem Karneler Ne Zaman Verilecek 2014

Karneler Ne Zaman Dağıtılacak 2014, Karnelerin Verileceği Tarih bilinmesi ile birlikte ailelerin tatil hazırlıklarına başladıklarını görebiliyoruz. Yorucu bir dönemden sonra gelecek seneye daha hazırlıklı olacaklardır.

Öğrencilerin sabırsızlıkla beklediği dönemlerden birisi olup sayılı günlerin heyecanını yaşamaktadırlar. 2013-2014 eğitim öğretim dönemi ile birlikte 2. yazılılar bitip 3. yazılıların tarihleri belli olup bu hafta içersinde yapılacaktır. Yaz tatili heyecanı da öğrencileri sevindiriyor. Haziran ayında dağıtılacak olduğu biliniyor tam olarak öğrenciler ne zaman karnelerine ulaşacaklar?

Eğitim öğretim yılı döneminin sonuna baktığımız zaman MEB iş takviminde 2. dönem 13 Haziran 2014 tarihinde sona ermektedir. Öğrencilerin karnelerine kavuşacağı gün olup velilerde çocuklarının başarıları ile övünecekleri zaman olacak.

Son yazılılar ile birlikte sözlü notlarının da verilmesi öğrencilerin geleceğe yönelik planlarını etkilemektedir. Yazılı notlarına göre kötü not alaların daha çok ilgilenmeleri gerektiği görülüyor. Gerekirse öğretmenlerinizle görüşerek not alabilirsiniz.

karne

karne

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir