Menu

2014 Ygs Sınav Tarihi Değişti mi

Ygs Sınav Tarihi 2014, Ygs Sınav Ne Zaman 2014

Gündeme bomba gibi düşen sınav sorularının açıklanmayacağı haberi ile birlikte akıllarda sınav tarihinde değişiklik olup olmayacağı gelmiştir. ÖSYM tarafından sınav tarihinin değiştiği konusunda herhangi bir açıklama yapılmadığı gibi öğrencilerin bu konuda dikkatli olması gerekiyor. Söylentilere inanmayıp 23 Mart 2014 Pazar günü YGS (Yükseköğretime Geçiş Sınavı) yapılacaktır.

Sınava girerken öğrenciler yanlarında anahtarlık, para, çanta, saat, cüzdan, bileklik, telefon ve diğer elektronik aletlerin getirilmesi yasak olduğunu buradan duyurmak istemekteyiz. Alyansınız varsa onu tanınızda taşımanız mümkündür ama diğerlerini evde veya kapıda bekleyen arkadaşlarınıza teslim etmelisiniz.

Sınava giren kişiler yukarıda belirtilen malzemelerden birisi taşıyarak sınava girdiği tespit edilirse sınavları geçersiz sayılarak iptal edilecektir.

Kimlik sorunu yaşayanlar 23 Mart Pazar gününe kadar nüfus müdürlüklerinden mutlaka cüzdanlarını alması gerekmektedir. Saat 7:00 ile 10:00 arası il ve ilçe müdürlükleri YGS sınavından dolayı açık olacaktır.

ygs sınav tarihi 2014

ygs sınav tarihi 2014

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir