Menu

2015 Aşk Mesajları En Güzelleri

Aşka gelen diller her zaman bir şeyler anlatır. Aşk sözleri 2015 yılında bir başka anlamlar taşımaktadır. Aşk mesajlarına ağırlık veren sevgililer birbirlerine sevgi sözleri ile hitap eder. Sevgiyi en güzel kalbinizden geldiği şekilde aşk mesajları ile anlatırsınız. Mesajlarınız dolu dolu olmalı anlam taşımalı karşınızdaki etkilensin.

Yüreğimden atamam sevgili dolu dolu yaşadım seni unutulmaz oldun ömrü hayatım boyunca. Sensizlik acı olarak geri döndü kalbimin bir kenarında ufak bir yaranın tüm vücuduma kanser gibi yayılmasıdır aşkın.

Gözlerinde gördüğüm cennet geleceğin adını taşımaktadır. Aşka ellerimle geldim tüm kalbimle sarıldım ve ömrü hayatım boyunca yaşayacağım.

Seni niye sevdiğimi düşünmüşsündür. Bir serçenin yuvasında annesini beklemesi gibi olup annenin yavrusunu savunduğu gibi olmuştur.

Kalbin her anını doyasıya yaşayabilirsin doğan güneş seni en yakından etkileyecek olandır sevgilim.

Gözlerimde bir çiçek gibisin yüreğimde baharat getire bir çiçekte olursun. Bedenimdeki yumuşak dokunuş ve en güzel sevgili oldun.

Sana hayatım boyunca mecbur olduğumu anlamalı. Mühürlenmiş gibi ömrü hayat boyunca içinde yaşayacağım aşk olmuşsun. Dilim lal olsa da kalbim sevgini anlatıyor.

aşk

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir