Menu

2015 Survivor Yarışmacıları All Star

Bu sene katılan yarışmacılara baktığımızda eski Survivor yarışlarını özler olduk. Sakin ve monoton geçmesi izleyicileri de üzmüştür. Kendi adıma söylemek gerekirse bu yıl hiç eğlenmediğimi söyleyebilirim ödül yarışmalarında gönüllüler takımında olaylar ilgimi çekiyor. Acun Medya durumu fark ettiğini düşünerek 2015 yılında yapacağı yenilik eski yarışmacıları tekrar ağırlık tanıyacaktır.

Haberlere göre en çok sevilen isimler ise Merve, Oflaz, Pascal Nouma, Hilmicem ve Hasan yeni Survivor All Star da karşımıza çıkacak gibi görülüyor. Gelecek senenin önde gelen isimlerden olup hepimizi tekrardan o heyecanı yaşatacaktır. En çok katılmasını istediğimiz yarışmacılardan biriside Nihat Doğan olmaktadır gelecek sene o kişilerin arasında görmek istemekteyiz. Yeni kanalı olarak TV8 ekranlarında görerek heyecan doruklarda bir yarışma olacaktır.

Survivor All Star yarışmasında yapılan değişiklikler sonucunda Almeda Abazi, Serenay Aktaş, Berna Canbeldek, Seda Aktuğlu, Hakan Hatipoğlu, Merve Aydın kesinleşen isimler arasında yer aldı. Birbirlerinden hırslı yarışmacıların bir arada olacağını görüyoruz.

Survivor All Star 22 Şubat TV8 ekranlarında yayınlanarak amansız mücadeleri gösterecektir. Yarışmacılar sıralamayı almak için ellerinden gelen mücadeleleri yapacağını görüyoruz. Yeni bir yarışmada amansız mücadele verdikleri gibi birinciliğe doğru adım adım ilerleyeceklerdir. Kazanma yolunda hırslı olduklarını TV8 ekranlarında seyirci ile buluşarak göstereceler.

survivor unluler ve gonulluler

Yorumlar
  1. Selena Şubat 1, 2015 / Cevapla

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir