Menu

28 Nisan 2014 TEOG Sınav Soruları ve Cevapları

TEOG Sınav Soruları ve Cevapları 2014, Matematik, Türkçe, Din Kültürü TEOG Soruları Cevap Anahtarları

TEOG ile birlikte öğrencilerin sınav günleri bugün herkesi heyecanlandırıyor. Yapılacak sınavda TEOG Türkçe soru cevap, TEOG Matematik soru cevap, TEOG sınav sorularının anahtarları ile birlikte 28 Nisan 2014 tarihinde yapılacak sınav ile birlikte eş zamanlı önemli bir sınav olacaktır.

Yeni sitemde 6,7 ve 8. sınıfların 6 ayrı derste gireceği sınavda sınav puanları yılsonu başarı puanları ile birlikte puanların ortalaması ilse lise yerleşimi olacaktır. 6 Temel ders Türkçe, Matematik, Fen ve Teknoloji, TC inkılap Tarihi, Yabancı Dil, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi ile sorular öğrencilere yöneltilecek.

Bugün yapılan sınav ile birlikte öğrencilerin cevap anahtarları merak edecektir. eskisohbet.com adresinde eğitim araştırması yapılarak ÖSYM tarafından yayınlanır yayınlanmaz öğrenciler ulaşacaktır. Soruların cevap anahtarları ile birlikte 28 Nisan 2014 kitapçıkların her ikisini de burada bulacaksınız.

28 Nisan TEOG Türkçe Soru ve Cevapları
28 Nisan TEOG Matematik Soru ve Cevapları
28 Nisan TEOG Din Kültürü Soru ve Cevapları

TEOG sınavınızın nasıl geçtiği konusunda öğrenciler yorumlarınızı aşağıda diğer arkadaşları ile paylaşabilir. Milyonlarca ailenin de sabırsızlıkla beklediği sınav birkaç gün içersinde açıklanacaktır.

teog sınavı

teog sınavı

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir