Menu

28 Şubat Bim Asus Laptop Yorumları

Bim Aktüel Asus Laptop, Bim Aktüel 28 Şubat Ürünleri, Bim Aktüel Haftanın Ürünü

Bim Aktüel ürünlerinde 28 Şubat katalogunda sizlere özel ürünler ile tekrar karşımıza çıkmaktadır. Şubat ayının en önemli kataloglarından birisi olacak gibi gözüküyor laptop almayı düşünen insanlar için bulunmayan bir fırsat olacaktır. Bu hafta sizlere aktüel ürünlerden Asus Laptop bilgisayarın satışlarına sunacaktır. Bim marketlerinde piyasa değerinin oldukça alt fiyatına göre satın alabilirsiniz.

Asus X551CA-SX014H Laptop bilgisayarlar çok uygun fiyata satış sunulacak öğrendiğimiz kadarıyla 949 TL’den sınırlı sayıda olacaktır. Dışarıdan satın almanız durumunda fiyatları 1200-1300 TL olacaktır hazırda birikmiş parası olanların kaçırmaması fırsat olarak görülüyor. Erkenden satın almak için Bim Açılış Saati’nde giderek erkenden ürününüzü satın alabilirsiniz.

Satın alacağınız bilgisayarın özellikleri kısaca şöyle olacaktır; 500 GB hard disk, Intel i3 işlemci, DDR3 4GB Ram özellikleri ile üstün performans gösterebilir. Önceki kampanyalarında elektronik aletlerin satışını yaparak büyük ses getirmişti.

bim aktüel asus laptop

bim aktüel asus laptop

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir