Menu

Adıma Kayıtlı Telefon Numaraları Sorgulama

Gsm Hat Numara Sorgulama, Adıma Kayıtlı Hat Sorgulama

Önceden telefon hattı satın aldıysanız ve kimlik bilgileriniz kullanılarak sizin adınız üzerinden hat alındıysa neredeyse böyle bir şeyin olup olmadığını bilmeniz imkansızdı. Bugünlerde BTK tarafından açılan sorgulama ekranında bilgilerinizi kontrol ederek sizin üzerinize hat açılmışsa numaraları ile birlikte size teslim etmektedir.

Hat dolandırıcılığının bu durumdan mağdurların sayısının artması ile birlikte müdahale kısa süre önce Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurulu olan BTK tarafından sorgulama ekranı aktif olarak internet üzerinden yayına geçmiştir. Sizde kullanıcılarından birisiyseniz eğer bu sayede mağdur olmadan müdahale etme hakkınız olabilir.

Kimlik fotokopinizi alan telefoncular hat açması önlenerek tespit edilmesinde yardımcı oluyor tek yapmanız gereken BTK ait hat sorgulama sayfasına girerek TC kimlik no ile birlikte sorgulamanızı yaptırmanızdır. Telefonunuza gelecek doğrulama mesajındaki kodu doğru şekilde giriniz sorgulamayı gerçekleştirmek için ardından karşınıza bütün bilgiler gözükecektir.

GSM Hat Sorgulama Sayfası için buraya tıklayınız.

gsm hat sorgulama

gsm hat sorgulama

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir