Menu

Alternatif Atıştırmalık Yiyecekler

Kolay atıştırmalık yiyecekler, Ekmek arası yiyecek tarifleri, Acıktım ne yesem

Öğrenciler veya çalışan kişilere evde hazır yiyecek olmaması durumunda atıştırmalıklar birşeyler hazırlama konusunda önerilerde bulunacaz. Reklam arasında yada fazla vakit harcamak istemiyorsunuzdur o zaman size sunacağımız atıştırmalıklar tam ağzınıza layık özellikle az yağlı olup ağırlık çökmemesinide düşünüyoruz.

Lezzetli italyan sandiviçi olarak bildiğimiz ekmek arasına domates yaptığımız gibi hazırlıyoruz. Evde varsa bir dilim marul sonra üzerine nar ekşisi damlatıyoruz sadece bir kaç damla yeterli olacaktır. Ketçapı hepimiz küçüklüğümüzden itibaren çok severiz hafiften sıkıyoruz tadımlık olacak şekilde.

Türk usulü ekmek arası peynir ve domates ile yapılır. Hazırlamanız sırasında hafif olmasına dikkat çektiğimizden dolayı böyle birşeyin sizi rahat hissettirip aynı zamanda karnınızın doymasını sağlayacaktır. Maydonoz varsa ilaveden koyabilirsiniz ondan daha lezzetlisi yoktur.

Bayanlara özel salata sandiviçi olan marul, maydonoz ve domates ile hazırlanır. Marulumuz tek bir parça olacak üstüne biraz maydonoz koyduktan sonra domateslerle üstünü kapatıyoruz sırasıyla olması damağınızda güzel bir tat bırakabilir.

Ek olarak tariflerimizde baharatla süslemeler yapabilirsiniz.

ekmek arası peynir domates

ekmek arası peynir domates

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir