Menu

Amine Gülşe Kimdir

Amine Gülşe Hayatı, Amine Gülşe Boyu Kaç Yaşında merak eden sevenlerine onun hakkında ulaştığımız en net bilgiler ile aydınlattık. Genç yaşına rağmen Türkiye güzeli seçilmesi kariyeri için önemli dönüm noktalarından birisi olacak.

Star TV ekranlarında yayınlanan Miss Turkey 2014 güzellik yarışmasına katılan yarışmacılardan birisi olmuştur. Onlarca zorlu şartları geçerek sonunda finale kadar yükselen isimlerden birisidir. Podyumda sıra ona geldiğinde herkesin nefesini kesti. Hayali olan Miss Turkey 2014 finalisti olarak tacı giyerek Türkiye güzeli seçilmiştir. Podyumda 4 numara kendisine şans getirdi Amine Gülşe’yi merak edenler için araştırdık onun hakkında bilinmeyenlere ulaştık.

Zorlu yarışmada 250 aday arasında kendisi seçilmiştir. Başvuru hakkını İzmir’den yaparak finale gelerek birinci olmaya hak kazandı.

Amine Gülşe, İsviçre doğumlu olup 21 yaşındadır. Boyu 1,78cm güzel olduğu gibi International High School Of The Gothenburg Region’dan mezun olmuştur.

Dünya güzellik yarışmasına katılacak isimler Miss Turkey 2014 birincisi olmuştur. İkinci güzelimiz Kainat Güzellik Yarışmasına katılacak. Üçüncü güzelimiz ise Miss Earth. Dördüncü güzelimiz ise Miss International da podyuma çıkacaktır.

amine gülşe

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir