Menu

Android L Özellikler ve Tanıtımı

Android L Tanıtımı, Android L Özellikleri Nelerdir yeni nesil işletim sistemi olarak sunulması bekleniyor. Dünyanın en gelişmiş şirketlerinden olan Google yeni bir adım atarak eski işletim sistemlerinin çok üstünde performans bekliyor.

Bugün itibari ile birlikte Google Geliştiricileri tarafından yapılan Konferans da Android L için açıklamalar yapılmıştır. Android geliştirici takımının başında olan Sundar Pichai yaptığı açıklamalar ile tanıtımlarını gerçekleştiriyor. Android L işletim sisteminin sonbahar döneminin sonlarına göre telefonlarda yer alacağı planlanıyor.

Ön izleme sürümü ile birlikte geliştiriciler kişilerin tecrübe sahibi olmasını planlıyor. Geçiş ile birlikte bir çok efekte yenilik getireceği görülmüştür. 3 boyutlu olmasını planlandığı gibi uygulamalarının görünümlerinde yenilikler bekleniliyor. Çalışmalarda işletim sistemi 64 Bit olacağı görülüyor. Konsolları sayesinde pil tüketiminin azaltılması planlanmaktadır. Piyasaya gelirken beraberinde çift sim, FM radyo, ekran görünürlüğü gibi ek özelliklerle birlikte gelecektir.

android l

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir