Menu

Anlamlı Doğum Günü Mesajları

Sevdiklerinize en anlamlı doğum günü mesajlarını kullanarak onların doğum gününü kutlayabilirsiniz. Bir mesaj onlara dünyaları verir kutlamadıysanız şimdi yazmaya başlayın.

Yılların sormadığı, yolların yormadığı, dostların unutmadığı bir ömür için bu doğum günün bir başlangıç olsun, Doğum günü kutlu olsun.

Dikkat! Bu mesaj sevgi, neşe ve iyi dilek içermektedir. Bir dakika için yaşamın ve seni düşünen birinin öldüğünün sevincini hisset ve mutlu ol! Bu mutluluğun her zaman sürsün. İyi ki doğdun. Nice mutlu yaşlara…

Sakin üzülme hayatın hızına, en güzel yıllar çabuk geçenlerdir… Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim.

Doğum Günü Mesajları

Yüzünde her zaman bir gülümseme olsun çünkü sana çok yakışıyor. Doğum günü kutlu olsun.

Pastanın etrafında sevdiklerin, kalbinin etrafında sevgilerin, senin etrafında hayallerin olsun, doğum günü kutlu olsun.

Bir yıl daha bitti, ama sakin üzülme zaman çabuk geçiyor diye… Unutma ki herkes aynı şeyi yaşıyor. Bu yılın sonunda geriye baktığında umarım “harika bir yıldı” dersin.. Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerinin gerçek olması. Geleceğini oluşturacak her yeni gün, bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olsun!Doğum günü kutlu olsun.

Doğum günü sms mesajları

Arkadaşlar yıldızlar gibidir, onları her zaman göremezsin ama senin için her daim varolduklarını ve seni düşündüklerini bilirsin. Bugün beni göremezsen de bil ki yanındayım! Doğum günü kutlu olsun… İyi ki varsın varsın..

Yokluğun yağmura yazı yazmak kadar zor, sensizlik ölüm kadar acı, sen nefes kadar önemli, canım kadar değerlisin, ıyıkı doğdun birtanem.Doğum günü kutlu olsun.

Bu yaşında mutlulukların en iyisini yaşar, başarının merdivenlerini rahatlıkla çıkarsın ve umarım yüzün hep güler, mutluluğunu hiç yitirmezsin. Mutlu ve neşeli olman dileğiyle… Doğum günü kutlu olsun!
Kum üstünde şaton olacağına taş üstünde kuluben olsun Doğum günü kutlu olsun!
Güneş ve bahar birlik olup kapına her güzelliği getirsin. İyi ki doğdun!
Yıllar önce bir çiçek açtı gökyüzünde doğum günü kutlu olsun!

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir