Menu

Apartmanda Yaşayabilen Köpek Çeşitleri

Apartmanda Beslenebilen Köpek Türleri, Apartmanda Yaşayabilecek Köpekler yalnızlık çekiyorsanız birde apartman dairesi olduğundan dolayı çekinmeden sizlere önerebileceğimiz zeki köpekler sayesinde arkadaşlık edebilirler.

Apartman ortamında her köpek beslenmeyeceği gibi cinsi ve türü ile uygun olanlar tercih edilmelidir. Uygun köpeklerin tercihi ile birlikte apartman kurallarına uyulmuş olunduğu gibi devam edilebilir.

Bichon Frise
Küçük boyda olduğu gibi yumuşacık tüylere sahip olması ile birlikte sahibinin sözünü dinlemektedir. Sessiz olması ile birlikte apartman ortamında bakılabilir.

Chihuahua
Oyuncak köpek diye adlandırılsa dahi çok akıllı köpektir. Akıllı olması ile birlikte çevresine neşe dağıtmaktadır. Aktif köpek türü olduğundan dolayı evinizde yerinde duramayacaktır.

Pug
Yavru halde olduklarından dolayı ev ortamında dahi yaşayabilirler. Ses çıkarmadıkları gibi eğitimleri kolay olmaktadır. Sahip olduğu zeka eğitilmeye hazır olup köpek eğitim seanslarına katılarak çok kısa sürede eğitilebilir.

Poodle Kaniş
Çok zeki köpekler olduğu gibi özellikle onların eğitimi kolay olmaktadır. Sosyal oldukları gibi apartman içersinde uyum sağlamaktadır. Düzenli olarak yürüyüşe çıkartarak hava almalarını sağlayabilirsiniz.

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir