Menu

Arka Sokaklar Ali Ölecek mi

Arka Sokaklar Ali ölüyor mu, Arka Sokaklar Dizisi Ali öldü mü

Arka Sokaklar dizisi tüm heyecanı ile devam ediyor, kısa süre önce Mesut komiserin ölmesi dizinin sevenlerini hayli üzmüştü. Yeni bir ayrılık yolumu gözüküyor henüz bir açıklama gelmemesi dizide olanlar sevenlerini aynı düşünceye yöneltiyor. Ali karakterini canlandıran Alp Korkmaz diziden ayrılıyor mu sorularının cevabı henüz belli değil. İzleyeceğiniz bölümde Ali’nin başı belaya girmiştir komiserlik görevinden alınır ve dağlık bir bölgede üzerine ateş dökülerek yakıldığı görülmektedir.

Alp Korkmaz’ında diziden ayrılıp yeni bir dizide rol almaya mı başlayacak merak edilsede sevenleri o iyi haberi sabırsızlıkla bekliyorlar. Büyük hayran kitlesine sahip olan ve yıllar boyunca sevilerek seyredilmesi karakterlerde benimsenmiş olması dizinin reytinglerini etkileyecek gibide gözüküyor. Mesut komiserden sonra Ali’ninde ayrılmasını hiç beklenmedik bir haber arasında yer almıştır.

Arka Sokakların sevilen oyuncusu Alp Korkmaz kimdir?

İlk ve ortaöğretim hayatını İstanbul’da tamamladı lise eğitimini Çanakkale’de tamamladıktan sonra Amerika Üniversite eğitimini almıştır. Oyunculuk eğitimini alan Alp Korkmaz 2006 yılında tekrar ülkesine dönerek Türker İnanoğlu tarafından Arka Sokaklar dizisine dahil edildi. Askerlik döneminde diziye uyumlu olarak ayrılmıştır bittikten sonra tekrar çekimlere katılmıştır.

Ali karakteri keskin nişancı komiser ve ekip arabasının şöförü olarak görev üstlenmektedir. Arka Sokaklar dizisi ile devam etmektedir.

Oynadığı Filmler

Melekler Ve Kumarbazlar (2009)
Laz Vampir Tirakula (2012)
Peri Masalı (2014)

Oynadığı Diziler

Arka Sokaklar (2006)

alp korkmaz

alp korkmaz

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir