Menu

Aşktan Kaçılmaz Dizisi Nerede Çekiliyor

Aşktan Kaçılmaz Nerede Çekiliyor, Aşktan Kaçılmaz Seti Nerede

Star TV yeni yayın dönemine yeni diziler ile merhaba diyor. İddialı yapımlardan biriside Aşktan Kaçılmaz adlı dizi olacak. Eylül ayında başlayacak olması izleyicilerine büyük bir eğlence sunacaktır. Sevip ayrılmak zorunda kalıp aşk acılarından tat almış insanların hikayelerini konu alabilir. Dizinin başrollerinde Berk Oktay, Pelin Akil, Ceren Hindistan, Adnan Koç ve Çağdaş Onur Öztürk başrollerinde olacak. Bir çok ünlü isme dahi yer verilmesi bekleniliyor.

Oyuncuların ve dizinin hayranları için nerede çekildiği konusu hakkında bilgiyi yapım firmasından edindik. Aldığımız bilgiler doğrultusunda dizinin çekim yeri olarak Mardin’in Midyat ilçesinde devam ettiğini öğrendik.

Yeni dizi olduğundan dolayı setine misafir kabul etmiyorlar. Bilginiz olsun gidersiniz göremezsiniz üzülmenizi istemeyiz. İstanbul ve Mardin arasında çekimi devam edilecek dizidir. İlerleyen bölümlerde set temelli olarak İstanbul’a taşınması mümkün olabilir. İstanbul bölgesindeki adresini sizler için öğrenerek paylaşabiliriz.

aşktan kaçılmaz dizisi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.