Menu

Astral Seyahat Nedir Nasıl Yapılır

Astral Seyahat Nasıl Yapılır, Astral Seyahat Hakkında Bilgi

Günümüzde çok tartışılan konulardan birisidir bilim insanlarını ikiye bölmüştür. Astral seyahat ise insanın uyku halindeyken ruhunun bedeninden ayrılarak başka yerlere gitmesidir. Farklı bir boyuta geçiş yapan ruhun insanların bilincinden uzaklaşır ve rüya görürler.

Özellikle bu konu üzerine çalışma yapan Robert Monroe bir açıklık getirmeye çalışmıştır. Amerika Birleşmiş Devletlerinde çalışmalarını sürdürmeye devam eden yazar yatarken stres veya gevşeme durumlarında gerçekleşmektedir. İnsanların uykuya tam dalacakları an ruhun göbek kısmından ayrılmaya başlarken kalp atışları ve heyecan artmaktadır. Bunun sebebi ruh kendi bedenini gördüğü zaman heyecan yaşamaktadır.

Bununla ilgili New York’da yaşayan A.S. tarafından iddia ortaya atılmıştır. Bir gün önceden astral seyahat yaşayarak soruların bulunduğu odaya gittiğini ve ertesi gün sınavda aynı soruların çıktığı anlaşılınca araştırmalar daha çok hızlandırılmıştır.

Astral seyahat yapacak olanlar ilk önce sessiz ve karanlık bir odada olmaları gerekir. Yataklarına uzanmış bir şekilde bekleyecekler gözlerini kapattıklarında gördükleri siyah noktalara ulaştıktan sonra gidecekleri yeri düşünecekler bu noktadan sonra hareketlenmeler başlayacaktır ve astral seyahate çıkmaya hazır olacaksınız.

astral seyahat

astral seyahat

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir