Menu

Atılan Ok Geri Dönmez Kompozisyon

Atılan Ok Geri Dönmez Anlamı, Atılan Ok Geri Dönmez Kompozisyon

Hayatımızda devam ettirebilmek için kararlar veririz bazen bunlar ufak şeyler için olsa da önemli kararlarda olmaktadır. Pişmanlıklara sebebiyet olan kararlar maalesef bazen geri dönmüyor. Pişmanlık duysak dahi bunları telafi etmek için zamanı geri alamayız bazen söylediğimiz bir söz olurken bazen de yaptığımız bir davranış olmaktadır.

Yapılan hatalar geri dönülmeyeceği gibi hatalarımızda o şekilde kalacaktır. Nasıl atasözümüzde söylendiği gibi “Atılan ok geri dönmez” her şeyi açıklamaktadır. Yaptıklarımız değişmeyecektir bu şekilde devamlılık sağlar. Yapılanların telafi edilmesi bazen mümkün olup bazen de olmayacaktır. Ne olursa olsun işlerin yapılması gereklidir bunları siz yaparken hatalarınızda olur elbet. Olanları kabullenerek pişmanlıklarımızı nasıl telafi edeceğiz onu düşünmeliyiz.

Hayatımızın her adımı zorluklar ve sıkıntılar ile geçmektedir. Bizde bunu kabullenerek atılan her adımı bilmeliyiz pişmanlıkların önüne geçmemiz gerekecek. Yapılanlar pişmanlık duyulmasını bilerek yapmadan önce her şeyi tartmamız gerekecektir.

atılan ok geri dönmez

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.