Menu

Avea Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Avea Müşteri Hizmetleri İletişim, Avea Telefon Numarası

Avea hat kullanıcıları operatörleri ile ilgili yaşadıklarını sorunları onlara özel tanımlanan uzman kişiler tarafından yardım alabilmektedirler. Güler yüzlü ve karşılamalarda sorunlarınıza çözüm bulan kişiler ile temas kuracaksınız. Avea müşteri hizmetleri telefon numarası 444 1 500 olmaktadır, avea hattınız ile arama yapacaksanız 500‘ü tuşlayarak aramanızı gerçekleştirebilirsiniz.

Müşteri hizmetlerine bağlanmak için size verilen talimatlar çerçevesinde numaraları tuşlamanız gerekmektedir. Hattınızın tarife değişikliği durumlarında sizden bilgilerinizi isteyebilirler.

Müşteri hizmetleri ile yapacağınız görüşmenizin ücreti 60 krş olarak belirlenmiştir 10dk yada 1 saat konuşmanızda değişecek bir durum olmayacaktır. Her yöne bedava dakikanız varsa herhangi bir ücretlendirmeye tabi tutulmazsınız uzun olarak konuşabilirsiniz.

Direk olarak müşteri hizmetlerine bağlanmak için telefonu açtığınızda size rakamları tek tek sayacaktır oradan herhangi birisine tıkladığınızda sonraki bilgilendirmeden müşteri hizmetlerine bağlanma seçeğini söyleyecektir.

avea

avea müşteri hizmetleri

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir