Menu

Bakımlı Olmak için Neler Yapmalıyız

Bakımlı Olmanın Yolları, Bakımlı Kadın Nasıl Olunur, Bakımlı Olmak için Neler Yapmalıyız Kısaca

Güzellik konusunda kadınların eline su dökülmez. Onlar neredeyse bütün sırlarını bilirler, bakımlı bir kadın dediğiniz zaman kendilerini gösterirler. Yeni makyaj ve güzellik ile tanışan bir bayanın bakımlı olmasının yolları nelerdi?

Pırıl pırıl saçlara, parlak bir cilde, yumuşacık eller, güçlü tırnaklar, canlı saçlara ve zinde bir vücuda sahip olmayı bütün kadınlar ister.

Saçlarınızın bakımında mutlaka nemlendirici kremler kullanmalısınız elektriklenme olma durumlarda şekli hiç bozulmayacaktır. Banyo yaptıktan sonra kullanmayı tercih ederseniz saçlarınızı kuruladıktan sonra hala parlak ve canlı olduğunu görebilirsiniz. Saç yağlanması bir çok kişinin sorunlarından birisi kullandığınız kremleri saçınızın ortasından uçlarına doğru sürdüğünüzde yağlanmayı azaltabilirsiniz.

Parlak ciltler için kurutmadan önce matlaştırıcı kremler cildinize sürmelisiniz.

Gözlerde şişlik oluşuyorsa uyumadan önce odanızın kapısını açık bırakarak havalandırmalısınız. Rahatlatıcı losyona pamuk batırarak göz kapaklarınızın üstünde bekletebilirsiniz.

Güne zinde başlamak isteyen bayanlar limonu ılık su içmeniz sizi canlandıracaktır.

Yumuşak ellere sahip olmanın en kısa yolu sıcak buharı çıkan bir suyun üstünde elinizi tutun, buharı ile elleriniz yumuşacık olacaktır.

Tırnaklarınızı uzattığınızda kırılmalar çok meydana gelir, sağlam tırnaklar için ılık suyun içine zeytin yağı ve limon suyu ekleyerek parmaklarınızı içinde tutun daha sağlam tırnaklara sahip olabilirsiniz.

bakımlı kadın

bakımlı kadın

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir