Menu

Başarı İçin Çalışmak mı Zeka mı Gerekir Münazara

Başarı İçin Zeka mı Çalışmak mı Gerekli, Başarı Nasıl Elde Edilir Zeka mı Çalışmak mı Münazara konu üzerinde olan düşünceler aslında hareketsizliliktir önemli olan icraat ise çalışarak bunu ispatlamak olur.

İnsanlar başarıya ulaşmak için bulunması gereken iki özellik vardır bunlar zeka ve çalışmadır. Zekanın olmadığı bir yerde başarının yakalanmayacağı gibi çalışma gayret gösterilmediği zamanda başarı asla sizin olmaz. Birbirleri ile kıyaslandığınızda bir noktaya ulaşmak için ikisine ihtiyaç duyulduğunu öğrenebiliriz. İnsanların zekaları bir noktaya kadar ilerlemelerine yardımcı olur onu kullanmak için çalışmaya ihtiyaç duyulacaktır.

Zeki insanlar toplum içersinde olsa dahi bunları kullanmak için çalışmalarını göstermeleri gereklidir. Başarılı olunması için hedefin doğru olup ilerleyeceği yolları düşünmelidir. Hedefsiz bir mücadele olması anlamsız olmaktadır. Kişilerin sahip oldukları düşünceler bir noktaya kadar kendilerine yardımcı olacaktır. Emek olmadan iş olmadığı gibidir.

Emeğin karşılığını almak için çalışmak gereklidir. Düşüncelerinizi toplayarak gerçeğe dönüştürmek için çalışmaya gerek duyulur. Zeki olunsa dahi insanlar bunu kavramalarını gerektiren nasıl kullanabilecekleri olmuştur.

başarı

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.