Menu

Beni Böyle Sev Sezon Finali Ne Zaman

Beni Böyle Sev Sezon Finali, Beni Böyle Sev Dizisi Finali Ne Zaman ilk bölümleri ile birlikte herkese kendisini sevdirmişti. Eğlenceli zamanlarla güldürüp geçti bugünlerde sezon finali yaparak ekranlardan uzaklaşacak.

TRT 1 kanalında yayınlanan yediden yetmişe herkesin seyrettiği dizilerden birisi olmaktadır. Pazartesi akşamlarının özellikle vazgeçilmez dizilerinden birisi olmaktadır. Bugünlerde yaz tatili ile birlikte dizilerde sezon finaline doğru gidiyor. Bir çok dizi ve program tarafından belirtilen tarihler bir iki hafta içersinde nerdeyse tamamen ekranlardan uzak kalacaklar.

Fenomen dizilerden olan Beni Böyle Sev başrollerinde Zeynep Çamcı, Yusuf Akgün, Alper Saldıran, Güven Kıraç ve Burcu Altın’ın rol alması ile birlikte herkesin nefeslerin tuttuğu aşka geldikleri bir dizi olmuştur.

Dizinin sezon finalinin tarihi tam olarak belli oldu 9 Haziran Pazartesi akşamında veda ederek birkaç ay boyunca ekranlardan uzak olacaktır. Bu sezon ile birlikte 63. bölümü sürprizler ve her şeyin en dolu geçtiği zaman yaşanacak.

beni böyle sev dizisi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.