Menu

Benim Adım Gültepe Nerede Çekiliyor

Benim Adım Gültepe Dizisi Nerede Çekiliyor, Benim Adım Gültepe Seti Nerede

Benim Adım Gültepe dizisini hepiniz Ekin Koç ile bir kez daha duymuş olacaksınız. Sevilen dizide oyunculuk dünyasına hayatlarını veren isimler yer alıyor. Sevilerek izlenen dizilerden olacağı gibi aynı zamanda Kanal D ekibinin başarılı yapımlarından birisi olacaktır. Merakla beklenen dizi 3 Eylül Çarşamba günü başlıyor. Başrollerinde sevilen oyuncular Ayça Bingöl, Mete Horozoğlu, İlker Kızmaz ve Ekin Koç olacağı dizidir. D yapımın üstlendiği dizinin yönetmen koltuğunda Zeynep Günay Tan, senaryosunda Vural Yaşar’ın olduğu sevilen dizi büyük ses getirecek.

Yayın Saati 20.00 Çarşamba akşamları yeni bölümleri ile ekrana gelecektir. Dizinin sevenleri için set adresini yapımcı firması ile görüşerek öğrenmiş durumdayız. Tam olarak net adresini veremeyeceğiz ama İstanbul ilinin Üsküdar ilçesinde çekimler devam ediyor.

benim adım gültepe

Dizinin konusu 1980 yılında İzmir’in Gültepe semtinde başlayan bir yaşam mücadelesini konu alıyor. Hayal kırıklıkları ile birlikte birbirleri ile anlaşamayan aileler ve yasak aşklarla dolu bir sevdayı hikaye alacaktır. Mahallede yaşananları dört yakın arkadaşın gözünden görülecek. Gülümser’in kocası hapishaneye girmesi ile birlikte 4 çocukla verdiği hayat mücadelesini anlatacak.

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.