Menu

Berat Kandili Ne Zaman 2014

Berat Kandili 2014, Berat Kandili Ne Zaman tüm İslam ve Müslüman aleminin berat kandilini eskisohbet.com olarak kutlamaktayız.

Ramazanı habercisi olan berat kandili Müslüman alemi için önemli günlerden birisi olmaktadır. Berat Kandiline sayılı günler kalması ile birlikte müminler için heyecanla beklenti başlamıştır. 2014 yılının Berat kanili 12 Haziran Perşembe ve 13 Haziran Cuma gününde olmaktadır.

Amel defterinin yazıldığı zaman olarak bilinmektedir. Gece doğru şekilde değerlendirerek ibadetin edilmesi gereklidir. Berat gecesinde 100 rekat namaz kılınması dinimizce uygun görülmektedir. İslam alemince en önemli zamanlardan biri olarak görülmektedir. Gecenizi bol dualı ve ibadet ederek geçirmeniz gerekmektedir hakkın rahmeti üzerinizde olup günahlarınız için af dileyebilirsiniz.

Berat Kandili Sözleri

Evinize ve ailenizde rahmet gelsin günahlarınız tüy olup gökyüzünde uçuşsun kandiliniz mübarek olsun.

Öyle günler vardır bin yıldan daha hayırlı olmaktadır bunlardan birisi Berat Kandili olup dualar ve ibadetlerle tamamlanmalı. Kandiliniz mübarek olsun.

Geceniz güzel, günahınızın kurtuluşu, dualarınız kabul, hayatınız günahsız geçmesi dileği ile birlikte sizin ve ailenizin berat kandili mübarek olsun.

Elleriniz semaya uzanarak günahlarınız için af dileyiniz. Hayırlı gecelerden olup içinde bir gram imam olanların dahi günahları affedilecektir.

beraat kandili

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir