Menu

Berna Canbeldek Kimdir

Survivor yarışmasının 2014’de yayınlanacak olan sezon bölümünde Mart ayında ekranlara olacak ünlülerden daha çok gönüllüler merak ediliyor halkın arasından seçilen seçkin insanlar yarışmada boy gösterecekler. Bizimde herkes gibi gönlümüz gönüllüler takımından yana olacaktır. Türkiye’nin en zorlu yarışması olarak biliniyor ada şartlarında fırtınalar yağmurların altında kalacaktır. Survivor sevenlerinin merak ettiği sorulardan birisi Berna Canbeldek kim olduğu olmuştur.

Berna Survivor yarışmasında birincilik ile bitirebilecek iddialı kişilerden olduğu her anlamda gözüküyor. Performansının iyi olup desteğimizi alarak oylamalarda koruma altına dahi alınabilir.

Berna Canbeldek 1990 yılında dünyaya gelen yarışmacılardan birisidir henüz 24 yaşında olmasına rağmen oldukça başarılı. Önceleri Yetenek Sizsiniz yarışmasında kendisini tanıyabilirsiniz. Küçük yaşlarında Almanya’ya göçen ailenin kızı olmaktadır. Dans eğitmeni olarak hayatını sürdürmektedir. Dans performansını göstererek Türkiye’nin tanıdığı isimlerden olmuştur.

Güzel ve bakımlı hanımefendi olan Berna Canbeldek 169cm boyunda olup 56kg’dır. Boş zamanlarını genellikle kendisini spor ve dansa vererek dinlendiğini hissediyor.

berna canbeldek

berna canbeldek

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir