Menu

Beyaz Show Bitti mi Neden Yok Yayınlanmadı

Beyaz Show Bu Hafta Neden Yok, Beyaz Show Bitti mi Haziran Temmuz 2014 sezon finali ile birlikte bir çok programla birlikte Beyaz Show ara vererek sevenleri ile vedalaştı.

Yıllar boyunca Kanal D ekranlarının fenomen programı olmuştu. Cuma akşamları evlerimize konuk olarak bizlere yön veren programlardan birisidir. Dönem boyunca değişen konukları ile hayatımıza renk kattılar. Beyaz Show her hafta skeçleri ile birlikte üniversite gençlerine özellikle konuk olarak ağırlamaktaydı. Bu sezon artık daha başka bölümü yayınlanmayacak geçtiğimiz hafta ağırladığı konuklar ile birlikte sezon finali yaptığını açıkladı. Beyazıt Öztürk’ün sunuculuğunu yaptığı Beyaz Show sezon finaline girmiş bulunmaktadır sevenleri ile vedalaşırken herkes gözyaşlarına boğuldu.

6 Haziran 2014 tarihli bölümünde sezon finali olup aramızdan birkaç ay boyunca uzakta olacağını duyurmuştu. Diziler ile birlikte şov programları da sezon finaline girerek yayın akışına bir boşluk oluşturuyor.

Telafi etmek için yerine yeni programlar gelecek mi akıllarda soru işareti oluşturuyor. Yeni programlarla tanışarak belki bize dönem boyunca eşlik edebilirler.

beyaz show

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.