Menu

Bir Erkeği Nasıl Etkilerim

Sevdiğim Erkeği Nasıl Etkilerim, Erkekleri Etkilemenin Yolları, Erkeklerin İlgisini Çeken Kadınlar

Erkekleri etkilemenin bir çok yolu olmaktadır, öncelikle sizi nasıl istediğini bilmelisiniz. Bir hanım efendi gibide isteyebilir yoksa sıradan sokak kızlarına benzetip öylede gezdirebilir. Erkekler kadınların her daim ulaşılmaz olmasını severler, iki günde yelkenleri indiren kadınlar onlar için çekici ve cazip gelmeyecektir.

Anlaşılır bir dilde konuşun kelimeleri seçerken tane tane anlatın durumu izah etmelisiniz. Yanlış anlaşılmalardan devamlı kaçınılması gerekir. Erkekler sevilmek ve ilgi gösterilmesinden hoşlanır büyümedikleri gibi bu hisleri devamlı etrafından görmek isterler.

Erkeklerle çıkmaya başladığınız günün sonunda birlikte olmanız sizin basit bir kız olduğunuzu düşündürecektir buda ilişkinizi süresini kısaltır. Naz yapan kadınlardan hoşlanan erkekleri unutmamalısınız onların ilgisi üzerinde olacaktır.

Zeki kadınlardan daha çok hoşlanırlar, sizin ona üstünlüğünüzü göstermeniz diğerlerine göre çok daha farklı olduğunuzu hissedecektir. Kendilerine yapılacak olan rahatlık ve düşünceler rahat edersiniz. Başkalarının düşüncelerine göre hareket etmeniz karmaşıklığa neden olabilir.

erkekler

erkekler

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir