Menu

Bir Yusuf Masalı Nerede Çekiliyor

Bir Yusuf Masalı dizisinin konusu, Bir Yusuf Masalı seti nerede, Bir Yusuf Masalı Oyuncuları, Düzce nerede

TRT 1 ekranlarına yeni bir dizi daha geliyor, Düzce Belediyesi’ne ait film platosunda çekimler devam etmektedir. İddalı dizilerden birisi olan aynı zaman daha önceden “Altı Mantı” dizisinden tanıyacağınız başrol oyuncularınıda göreceksiniz. Süper ikili olan İnan Ulaş Torun, Nur Erkul’un çekimlere katıldığı aynı zamanda eğlencenin dozu oldukça yüksek olduğunu farkedebiliyoruz.

Bir Yusuf Masalı Konusu
Yeni dizinin konusu merak ediliyor eski zamanlara dayanan dizi İstanbul’da geçen bir aşk hikayesini canlandıracak. Aşçı Yusuf ile Paşa’nın yeğeni olan Züleyha’nın birbirlerini çok sevip bağlanmasını anlatacak. Paşa yeğeni olan Züleyha, Yusufa bağlanmıştır onsuz yapamayacağını anlar ve aralarında inanılmaz büyüklükte bir aşk başlar. İlk bölümü ile 19 Ocak 2014 Pazar günü ekranlara gelmesi bekleniyor.

Bir Yusuf Masalı Oyuncuları
Yusuf karakterinin gerçek adı İnan Ulaş.
Züleyha karakterinin gerçek adı Nur Erkul.

Diğer oyuncular: Tarık Ünlüoğlu, Emin Gürsoy, Mehmet Usta, Rozet Hubeş, Burak Satıbol, Ömür Arpacı, İsmail Hakkı, Ayçin Tuyun, Berkay Akın, Şeyma Burcu Gül, Ezgi Tombul, Benian Dönmez, Tuba Erdem, Elif Nur Kerkük, Caner Kadayıfçı

Düzce Nerede
Ülkemizin yedi coğrafi bölgelerinden birisi olan Karadeniz Bölgesi’nin batı kısımlarında yer almaktadır. Eskiden Bolu iline bağlı olarak ilçeydi 1999 depreminden sonra hasarların daha çabuk onarılması için 81. il olarak kabul edilmiştir.

türkiye düzce haritası

türkiye düzce haritası

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.