Menu

Bitkisel Yollarla Göğüs Büyütme

Göğüs büyütme için cerrahi yöntemleri tercih etmek istemeyen bayanlar için doğal yollar ile de göğüs büyütme yöntemleri de bulunmaktadır. Doğal bakım kürlerini hazırlayarak ve düzenli olarak kullanımlarda göğüslerinizde oldukça hızlı bir şekilde etki görebileceksiniz. Bunun için de yapmanız gereken tercihinize göre başladığınız bakım kürünü düzenli olarak kullanmaktır. Sürekli olarak bakım kürü değiştirmek kürden alacağınız etkinin düşük bir oranda olmasını sağlayacağı için kürü değiştirmemenizi önermekteyiz. Bitkisel yöntemlerin sizlere sunacağı sonuç uzun bir vadede olsa da burada önemli olan kesinlikle ameliyatsız bir şekilde göğüs büyüme işlemi yapmış olacağınızdır. Özellikle güzellik uzmanlarının da bu bakım kürlerini onayladığını da ayrıca belirtmek isteriz. Doğal yöntemlerin düzenli kullanımı uzun süreli bir çözüm olsa da kalıcı olarak etki ettiği için risksiz bir yöntemdir.

Bitkisel yollarla göğüs büyütme kürleri için tarifler:

Çemen oto kürü tarifi: bu kür için ihtiyacınız olan bütün malzemeleri eksiksiz olarak kürün içine katmanız kürün etkisi açısından da oldukça önemlidir. Kür için gerekli olan malzemeler:

-1 çay Kaşığı limon otu

-1 çay kaşığı mercan köşkü otu

-yarım litre su

-250 gram çemen otu

-1 çay kaşığı meyan kökü tozu

-1 çay kaşığı anason

-1 çay kaşığı rezene

-1 çay kaşığı fesleğen

-1 çay kaşığı dereotu

-1 çay kaşığı Frenk kimyonu

Yukarıda saydığımız tüm malzemeleri bir aktardan kolaylıkla temin edebilirsiniz. Aldığınız tüm malzemeleri bir kabın içine belirtilen oranlarda koyarak kıvam elde etmek için karıştırma işlemi yapabilirsiniz. Kısık ateşte su yardımı ile kaynatarak elde ettiğiniz kıvamı ılık bir hal aldıktan sonra göğüslerinize masaj yardımı ile tamamen yedirebilirsiniz. En fazla 2 saat kadar göğüslerinizde kaldıktan sonra ılık bir su yardımı ile kürü temizleyebilirsiniz. Bu kürü taze olarak hazırlayarak her gün 1 haftalık süre ile yaparak etkili bir şekilde sonuç alabilirsiniz. Yukarıda saydığımız oranlarda hazırlayacağınız bakım kürü sıvı olacağı için ve çok miktarda olacağı için hem sabah hem de akşam sürülmesi oldukça uygundur. Ayrıca istediğiniz sıklıkta bu bakım kürünü göğüslerinize sürmenizde herhangi bir sorun da olmayacağı için yukarıda saydığımız malzemelerden herhangi birsine bir hassasiyetiniz yok ise dilediğiniz sıklıkla kullanabilirsiniz.

Ayrıca göğüs büyütme için tercih edilen bazı bitkileri de direkt ve tek olarak da kullanmanız göğüs büyütme için etkili sonuç almanız için yardımı olacaktır. Bu bitkiler arasında rezene ve çörek otu en çok tercih edilen bitkilerdir.

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.