Menu

Boynu Bükükler Gocuk (Barış Küçükgüler) Kimdir

Barış Küçükgüler Kimdir, Barış Küçükgüler Hayatı, Boynu Bükükler Gocuk Gerçek Adı

Kanal D ekranlarına henüz kısa zaman önce başlayan dizilerden birisidir. Gençlik dizisi olarak yayın yapmaya başladı Pis Yedili dizisinin final yapacağı bilinmesinden sonra izleyici kitlesinin akımı gerçekleşmesi bekleniyordu ve istenilen oldu.

Sizlere bugün karakterlerde Gocuk’u tanıtacağız. Giydiği elbiseden dolayı lakabı gocuk olmuştur istihbarat herkesten laf dinleyen bir karakterdir. Yaşına göre arkadaşlarının en küçüğü olmaktadır. Oyuncumuzun gerçek adı Barış Küçükgüler’dir.

Barış Küçükgüler, 4 Nisan 1990 yılında İstanbul Sarıyer ilçesinde dnyaya gelmiştir. Lise eğitimini tamamladıktan sonra Beykent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümü’nden mezun olmuştur. Küçük yaşta oyunculuk hayatına atıldığı gibi günümüzde profesyonel oyuncular arasında olmaktadır. Aile dizilerinde görmeye alışık olduğumuz isimlerden olmaktadır.

Rol aldığı diziler Bebek işi, Elde var hayat, Aile reisi, Doktorlar, Beni unutma, Oğlum için, Geniş zamanlar, Sırça köşk, El bebek gül bebek, Zümrüt, Canım benim, Sihirli annem, İki arada, Kumsaldaki izler, Anne babamla evlensene, Dedem gofret ve ben, Yılan hikayesi, Marziye, Çiçek taksi, Bizim ev, Sıkı dostlar, Elde var hayat.

Oynadığı sinema filmleri
Taş Mektep
Nene Hatun
Ejder Kapanı
Adab-ı Muaşeret
Kilit
Tramvay
Sır Çocukları
Gelinlik Kız
Hain Geceler
Dalin

barış küçükgüler

barış küçükgüler

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir