Menu

Casper Smart Kimdir (Jennifer Lopez’in Sevgilisi)

Casper Smart Hayatı, Jennifer Lopez Sevgilisi Kimdir iki starın birbirlerinden ayrılması magazin dünyasına önemli haber olarak düşmüştür.

Dünyaca ünlü şarkıcılardan olan Jennifer Lopez bugünlerde karşımıza yeni bir isimle çıktı. Uzun yıllar boyunca sevgilisi olan Casper Smart’tan ayrıldıktan sonra yeni yalnız başına bir hayat sürmeye devam ediyor. Şarkıcı bir başkası ile telefonda konuşmasına şahit olmasıyla yollarını ayırmıştır. Magazine bomba gibi düşen bir haber olmuştur aralarında yaşadıkları herkesi şaşırttı.

Casper Smart, 6 Nisan 1987 yılında ABD California’da dünyaya gelmiştir. Henüz 20 yaşında şov programlarında kendisini göstermeye başladı dünyaca tanınması ile birlikte uzun bir müddet seslendirme yapmıştır. Tanınmasına yardımcı oldu Jennifer Lopez ile birlikte tanışmaları aralarında bir aşk başlamasına neden olmuştur. Bir çok ünlü ismin turne arkasında dansçısı olarak rol almıştır. Tanınması ile birlikte dünyaca ünlü birisi olmuştur.

Ailesini ve özel yaşamına önem veren birisidir Casper Smart bugünlerde Jennifer Lopez ile birlikte aralarında oluşan küslükler gündeme gelmiştir. Ünlü çiftin ayrılığı ortaya çıkması ile birlikte sevenlerinin bir kısmı çok üzülmüştür birbirlerine yakıştıklarını her zaman dile getiriyorlardı.

casper smart

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir