Menu

Cesur ve Güzel Nerede Çekiliyor

Tuba Büyüküstün ve Kıvanç Tatlıtuğ’un rol aldığı ekranların sevilen dizisi Cesur ve Güzel her hafta heyecanlı bölümlerle devam ediyor. Reyting rekorları kıran dizinin başrollerinde oyunculukta uzmanlaşmış iki oyuncu bir araya geldi. Usta oyuncularında rol aldığı dizi de çok güzel zaman geçiriliyor. Sizi kent hayatından uzaklaşarak doğal hayata götürüyor. Sevilen dizinin nerede çekildiğini merak eden hayranlar için gerekli araştırmalarımızı yaptık. Dizinin çekim setine gittik ve yakından ziyarette bulunduk.

İstanbul’un Çatalca ve Durusu semtlerinde yapılırken çiftlik sahneleri ise Korludağ Kasabasında yapılmaktadır. Dizinin çekimleri iki ayrı bölgede yapıldığından dolayı hayranları gitmeden önce mutlaka çekim günlerini öğrenmeleri gerekiyor. Bazı sahneler İstanbul’un çeşitli bölgelerinde yapılırken kısa zamanda tamamlanıyor. Çekimleri takip ettiğimizde ilk önce yapımcı firma ile iletişime geçerek hangi gün nerede olduğu konusunda bilgi almalısınız. Her gün aynı bölgede olmadıklarından dolayı haber alarak gitmek önemlidir.

Uzaktan seti görüntüledik ünlü oyuncuları görme imkanımız oldu. Henüz kendileri ile tanışamadık ama ilk fırsatta yanlarına giderek tanışma imkanımız olacak. Gerektiğinde dizi de figüran olarakta oynamakta mümkün olabileceğini gördük. Arka planda ünlü oyuncuları yakından görüp figüran olarak katılmak isteyenler seti ziyaret edebilirler.

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.