Menu

Çevre Kirliliği İle İlgili Yazı

Çevre Kirliliği Hakkında Bilgi, Çevre Kirliliği İle İlgili Yazılar

Çevre kirliliğini insan yaşamı ile birlikte canlıların hayatını etkisin altına alıyor. Yaşam boyu çevreyi etkileyen hava, su, toprak ile birlikte çevrenin kirlenmesi sonucunda doğru bağlantı olarak kendisini gösterir. Biriken çöplükler pislikler mikroorganizmaların artmasına ve zamanla diğer unsurları da etkilemeye başlamaktadır.

Doğanın kendi yapısında zamanla temizlik yapmasına rağmen nüfus artışının oranla kirlilikte artmaktadır. Ortaya çıkan kirlilik zaman içersinde hayatı olumsuz etkilemeye başlayacaktır. Yabancı ve kimyasal maddelerin ile karışımı uzun yıllar boyunca geçmeyecek bir kirliliğin oluşmasına neden oluyor.

Teknoloji ile birlikte maddelerin farklı şekillerde bir araya getirilmesi eski eşyaların tekrar doğaya çöp gibi bırakılması doğanın kirlenmesine etki gösteriyor. Her geçen zaman hızla artan kirlilik yaşamın devam ettirilmesinde olumsuz etkileyebiliyor.

Belirli kaynaklardan çıkan katı, sıvı, gaz gibi maddeler doğaya yayılması ile kirlilik yaratabilir. Yüksek oranlarda olması ile birlikte gözle görülür zararlar veriyor. Nüfus artışı da bu durumu olumsuz yönde etkilemeye devam ediyor.

çevre kirliliği fotoğrafları

çevre kirliliği fotoğrafları

Yorumlar
  1. Yasemin Mart 27, 2016 / Cevapla

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir