Menu

Çift Bataryalı Cep Telefonu Detayları

Çift Bataryalı Cep Telefonu Microsoft, Çift Bataryalı Cep Telefonu Özellikleri Microsoft tarafından yapılan çalışmaları ile birlikte batarya ömrünün 1 hafta boyunca devam etmesi planlanıyor.

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte Microsoft tarafından devrim yaratacak bir cep telefonu daha geliyor. Prototip çalışmalar ile desteklenen yeni nesil cep telefonunda çift batarya ile birlikte şarj sorunu yaşamanızın önüne geçilmiş olacaktır. Akıllı telefonların gelişimi ile birlikte tüm dünyayı saran telefon merakı artmaktadır.

Beklenen özellikler Quad HD ekranlı, sekiz çekirdek, üstün kamera özelliği, akıllı telefonda bulunan bütün özelliklerin üst performansları göstermektedir. En önemli özelliği ise şarjının çift bataryalı olmasıdır. Günde bir kez telefonu şarj ederek bir hafta boyunca kullanabileceksiniz.

Microsoft açıklamalarında bir haftalık batarya süresi olduğunu defalarca kez göstermektedir. araştırma ekibinin başında olan Ranveer Chandra konu ile ilgili gerekli açıklamaları yapmıştır. Batarya sayesinde haftalık kullanım sağlayacak olması en büyük ilgiyi üzerine çekmektedir. Bugün kullanılan bataryalar gün boyunca biterek 1-2 en fazla dayanmaktadır. Pil iki adet olup batarya ömrünün uzatılması planlanmaktadır.

çift bataryalı telefon

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir