Menu

CNN Türk Dört Bir Taraf Neden Kaldırıldı

CNN Türk Dört Bir Taraf Neden Yayınlanmıyor, Dört Bir Taraf Bitti mi sevilen program bugünlerde üzücü bir durumdan dolayı yayına ara vermiş gibi görülüyor. Erkenden sezon tatiline mi girdi henüz yetkililerden tam bir açıklama gelmedi kısa zamanda bildirisi yapılacağını düşünmekteyiz.

Dört Bir Taraf’ta yaşanan tartışma herkesi şaşırttı. Programlarda gereğice güncel konuların görüşüldüğü zamanlardan birisi olmuştur. Programın kendi oylundan çıkmış olması herkesi şaşırtmıştır.

Altan Öymen, Nagehan Alçı, Nazlı Ilıcak, Kadri Gürsel ve Abdülkadir Selvi’nin katıldığı programda çıkan tartışma yüzünden kaldırılmış olması izleyenleri şaşırtmıştır. Gündemden edindiğimiz bilgiler üzerinde Nagehan Alçı ve Nazlı Ilıcak birbirleri ile tartışması sonucunda seviye düşüp ortalığın iyice gerilmesine neden olmuştu. İzleyicilerde bu durumdan şikayetçi olduğu görülüyor kanal yönetimi yaz sezonunun gelmesi ile birlikte erkenden ara verildiği anlaşıldı.

Haziran ayının son haftasına kadar gündemde olması beklenen program ara vererek yaz sezonuna girdiği düşünülüyor. Gelecek sezonda bizimle birlikte olacak mı yada yeni bir kadro ile mi devam edecek henüz elimize ulaşan tam bir bilgi bulunmamaktadır.

dört bir taraf

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir