Menu

Demet Özdemir Kimdir

Demet Özdemir kaç yaşında, Demet Özdemir hayatı, Demet Özdemir boyu

Demet Özdemir 26 Şubat 1992 yılında İstanbul’da doğdu Türk dizi oyuncusudur. Bulgar kökenli olup ailesi Türkiye’ye göçmüştür. Ekranlara daha öncelerinde Efes kızlarından birisi olarak gelmiştir. Saf ve duru bakışları ile masumluğun simgesi olarak görülüyor. Genç oyuncu 21 yaşında olmaktadır doğum gününe sayılı günler kaldı.

Boyu 170cm olup 55 kg ağırlığında, saçlarının doğal rengi siyah ve kahverengi gözleri ile güzel bir tabloyu anımsatıyor. Güzelliği öylesine çok konuşuluyorki bunuda spor yaptığına borçlu olduğunu düşünüyoruz.

Oyunculuk hayatına Sana Bir Sır Vereceğim dizisi ile başlamıştır. Aylin karakterini canlandıran Demet Özdemir başrol oyuncusu olarak karşımıza çıkmıştır dizide özel çocukların olağanüstü güçlere sahip olup amansız mücadele vermesini konu alıyor. Dizideki rolü gereğince Ekin Koç’un oynadığı Tilki karakteri ile birbirlerine yakıştırılıp sevgili oldukları düşündürüyor.

Hayranlarının sosyal medya üzerinde yaptığı konuşmalarda Ekin Koç ile sevgili oldukları ve birbirlerine çok yakıştıkları konuşuluyor.

demet özdemir saç rengi

demet özdemir

demet özdemir

demet özdemir

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir