Menu

Deri Koltuk Nasıl Temizlenir

Deri Koltuk Temizliği Nasıl Yapılır, Deri Koltuk Temizleme kolay bir şekilde temizliği yaparak ilk günkü o parlaklığa ulaşacaksınız. Temizliğin yapılması deri koltuklarınızın ömrünü uzatacaktır. Pratik olduğundan dolayı ofisinizi aylık olarak koltuk temizliğini yapabilirsiniz.

Evimizde temizlik yapması kolay olabilir ama ofislerde kullanılan deri koltukların temizlenmesi çok önemlidir. Hijyen bakımından önem taşıdığı gibi ihtiyacınız olan 2 temizlik malzemesine ihtiyaç duyacaksınız bunlar Arap Sabunu ve Vazelin olmaktadır.

Temizlik kovasının yarısına kadar ılık su doldurunuz. İçine 1 yemek kaşığı Arap Sabunu katınız ve eriyene kadar karıştırılması gereklidir. Eridikten sonra temiz bir bulaşık süngeri yardımı ile birlikte deri koltukların üstü dilinmesi gerekmektedir. Nemli bir bez yardımı ile koltuklar durulanması gerekmektedir.

İlk günkü kadar parlak deri koltuklara sahip olmak için temiz bir beze süreceğiniz vazelin yardımı ile birlikte koltuklarınızı silin. Parladığı gibi aynı zamanda esneyecek ve çatlamaların önüne geçmiş olacaksınız.

deri koltuk temizleme

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir