Menu

Diriliş Dizisi Oyuncuları Resimli

Diriliş Oyuncu Kadrosu, Diriliş Dizisi Oyuncularının İsimleri

TRT 1 ekranlarında yeni bir dizinin daha tanıtımı yapıldı. Kısa süre içersinde başlayacak olan dizinin fragmanı ile merak konusu oldu. Osmanlı Beyliğinin kurucusu olan Osman Bey’in babası Ertuğrul Gazi’nin hayatını konu alacaktır. Muhteşem Yüzyıl dizisinin izleyici kitlesini kendisine çekmeye çalıştığı görülüyor. Geçmiş tarihimizi bize gösterecek olan dizilerden olup Osmanlı İmparatorluğu döneminin kuruluşunu anlatacaktır.

Diriliş Oyuncuları
Diriliş dizisi için geri sayım başlaması ile birlikte henüz oyuncu kadrosuna yönelik kanal yönetiminden bir açıklama gelmemiştir. Dizide Mevlana karakteri için sadece günlüğü 100 bin dolara Robert De Niro’ya teklif götürülmüş olup kabul edip etmediği henüz bilinmiyor. Oyuncu kadrosu açıklandığı zaman dizideki isimleri, gerçek isimleri ve resimleri ile sizlere tanıcağız. Robert De Niro düşünüldüğüne göre büyük oyuncu kadrosuna yer verilecek gibi görülmektedir.

TRT 1 Ekranlarının yeni dizisi olan Osmanlı döneminden bahsedeceği gibi üç kıtaya hüküm süren İmparatorluğunun temelini bizlere anlatacaktır. Osman Bey ve babası Ertuğrul Gazi’nin hayatından kesintiler alınacak. Tarihimizi daha yakından tanıdığımız gibi bizlere Muhteşem Yüzyıl dizisininde kısmende olsa anlatacak gibi görülüyor.

diriliş dizisi trt 1

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.