Menu

Dur Durabilirsen Başvuru Formu Atv

Dur Durabilirsen Yarışması Başvurusu Formu, ATV Dur Durabilirsen Başvuru Formu ile birlikte katılma hakkı kazanabilrisiniz. İlk bölümleri ile birlikte yaz boyunca güzel bir zaman geçirmenizi sağlayacak.

Yaz sezonu ile birlikte bir çok dizi sezon finaline doğru hareket ediyor. Ekranlara veda edecek diziler ise finallerini yaparak sevenleri ile vedalaşıyor. Medya’nın patronlarına ait olan kanallarda yeni yarışmalara yer verilecek gibi gözüküyor. Yayın akışının doldurulması için yarışma ortaya geliyor. Komik bir yarışmanın haberini almaya başladık.

İlk bölümleri ile birlikte herkesin çok seveceği Dur Durabilirsen yarışmasının formatı komedi tarzı olduğu görülüyor. Programda yedi ünlü kişinin sahnede performansını sergilemesi ile birlikte ayakta durma çabası vermektedirler. İzleyenleri eğlendirdiği gibi hediyeler kazandıracak yarışmalardan birisi olmaktadır. Yarışmanın sunuculuğunu hepimizin yakından tanıdığımız başarılı oyuncu aynı zamanda tiyatroya gönül veren performansı ile aklımıza kazınan büyük isim Engin Hepileri.

ATV ekranlarında 30 Mayıs 2014 Cuma günü 20:00’te ilk bölümü ile başlayacaktır. Ailece güzel vakit geçirmek isteyen kişiler özellikle katılması gereken yarışmalardan olmaktadır. Ünlü tiyatrocu ekibi ise Bülent Polat, Bülent Seyran, Pınar Tarlabaşı, Pelin Öztekin, Bihter Dinçel, Ezgi Öz, Bilal Çatalçekiç olup her hafta bir ünlü isim daha yanlarında yer alacaktır.

dur durabilirsen

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.