Menu

E Okul Ne Zaman Kapanacak

E Okul Kapanacak mı, e-okul Ne Zaman Kapanacak haberimizin detaylarında e-okul sistemi ve son günlerde oluşacak yoğunluktan dolayı giriş yapılamayabilir.

Eğitim ve öğretim dönemi devam ettiği sürece e-okul veli bilgilendirme sistemi devam edecektir. Okulların kapanması ile birlikte e-okul bilgilendirme sistemi bir süreliğine kapalı kalacaktır. Öğrencilerin e-okul veli bilgilendirme sistemini kullanarak takdir veya teşekkürleri kaçırmalarını önceden takip ederek öğretmenlerinden kanaat notlarını kullanmalarını istemeleri olacaktır.

e-okul veli bilgilendirme sistemine puanlama sistemi girilmeden önce kapanması söz konusu değildir. Not giriş işlemleri bitmesi beklenir son hafta içersinde yoğunluktan dolayı işlemler devam eder. Günü birlik notlar değiştirilebilir öğrenciler bu durumdan ona göre karnelerine sahip olurlar.

Sistem üzerinde yoğunlu olacağında dolayı bir iki saatlik kesintiler olabilir Türkiye genelinde girilecek bilgiler sayesinde yoğunlukta artış görülür. Kapandığını düşünmeyin yaz boyunca e-okul hizmetlerine devam ederek bilgilendirmelerine devam edecektir.

eokul

eokul

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.