Menu

Ekin Koç ve Sinem Kobal Yeni Dizisi 2014

Ekin Koç Yeni Dizisi, Ekin Koç Sinem Kobal Dizisi 2014

Kısa süre önce Fox Tv ekranlarında yayınlanan “Sana Bir Sır Vereceğim” dizisinin başrol oyuncusu olan Ekin Koç yeni dizisi ile gündeme geldi. Ekranların beğeni ile seyredilen dizisinden sonra yakışıklı olduğu kadar genç oyuncu çok konuşuldu. Sevenlerine müjdeli haber son zamanlar yapılan görüşmelerden gelmiştir.

Sinem Kobal yeni dizisi ile görüşmelere başladığı görülüyor. Uzun zaman aradan sonra tekrar ekranlara dönmeye karar verildiği gibi gözükmektedir. Yeni dizinin konusu aşk olup Sinem Kobal ve Ekin Koç başrolleri paylaşacağına dahi haberler yayınlanmaya devam ediyor. İkili rol arkadaşı olarak aynı dizide buluşacağı konuşulmaya başlandı.

Ekranların sevilen isimlerinden olan ikilinin yeni dizisi ile görüşmelerde bulunduğu kısa süre içersinde çekimlerin başlayacağı düşünülmektedir. Hayranları bu duruma oldukça sıcak bakıyor uzun süredir ekranlarda olmaması yeniden başlangıcın haberi olarak hayranları açıklama bekliyor. Ekin Koç dönemin en çok izlenen dizilerinde başarılı bir performansı da etkili olmuş gibi gözüküyor.

ekin koç

ekin koç

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir