Menu

Emanet Dizisi Nerede Çekiliyor

Emanet Nerede Çekiliyor, Fox Emanet Dizisinin Seti Nerede

Fox TV’de yeni bir dizinin başlaması ile herkes ekran başına kilitlendi. Sevilen dizinin başrollerinde hepimizin tanıdığı ünlü oyunculara yer verildi. Dizinin başrollerinde tanıdığımız Özlem Yılmaz, Engin Şenkan, Semra Dinçer, Ferit Kaya, Ayaç Öztuna, İpek Elban, ve Nergis Çorakçı’nın olduğu dizidir. Gelenek ve göreneklerin görüldüğü bir dizi olarak karşımıza çıkıyor. Küçükken başkasına verilen Fırat büyümüştür ve babası gibi Jandarma Üsteğmen olur. Kaza sonucunda öldürdüğü Zelal’in kocası için oldukça üzülür. Yaşadığı yerde örf ve adetler kanunlardan önce gelir. Fırat büyük bir aşkla Zelal’e bağlanır onunla yaşam mücadelesi verirler. Aşka ulaşmak için zorlu dönemden geçilmesi gereklidir.

Emanet dizisi hepimizin zamanın efsane dizisi olan Asmalı Konak çekildiği konakta çekimleri devam ediyor. Gideceğiniz yer Nevşehir Ürgüp’te olup sette ünlü isimler ile tanışabilirsiniz. Dizi tek bir noktada çekilmediğinden dolayı önceden yapımcı firmadan bilgi alarak hangi gün nerede olacağını öğrenebilirsiniz.

Nevşehir’in Ürgüp ilçesi doğa güzellikleri bakımından oldukça ünlüdür. Gezip göreceğiniz yerler olup yolunuz düşerse sete uğrayarak oyuncularla tanışabilirsiniz. Emanet dizisinin seti size yakın olacaktır. Vakti zamanında “Asmalı Konak” dizisinin de burada çekilmesi nice aşklara şahit olduğunuzu gösterecek.

emanet dizisi nerede çekiliyor

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.