Menu

En Güzel Evlilik Yıldönümü Mesajları

Evlilik Yıldönümü Mesajları Eşime, Evlilik Yıldönümü Sözleri Uzun

Evlilik yıl dönümleri her iki taraf için önem taşıdığı gibi kadınlar bu günlerin hatırlanmasını çok isterler. Onu mutlu etmek istiyorsanız evlilik yıldönümünüz ile birlikte hiçbir zaman unutmamalısınız. Sizde bu dönemlerde yapacağınız en güzel durumlardan biriside hatırladığını ifade eden mesajlar olacaktır. Sizlere hazırladığımı en özel evlilik yıldönümü mesajlarını beğenirsiniz umarım.

Biz ikimiz hayatımızı birleştiğimiz günden beri kalbimiz bir oldu. Kendimize bir hayat bulduk uçsuz bucaksız limanlarda kaybolmuştur. Birbirimize liman olarak hayatımıza yön verdik hayatıma renk kattın sevgilim. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.

Ruh ikizim olarak hayatıma katıldın seninle birlikte hayatıma yön verdim. Ömrüm evlilik yıldönümümüz en kötüsü böyle olmasını diler ve kutlarım.

Seninle bir ömür boyu yaşamak, ömrümü devam ettirmek isterim sevgilim. Sen yaşamımın anlamı oldun evlilik yıldönümümüzü kutlarım sevgili eşim.

Eşimin en hassas olduğu noktalar onun sevmediğimi düşünmesini istemem. En özel günlerimizden olan evlilik yıldönümümüzü tüm kalbimle kutlarım akşam yemek için hazırlamanı dilerim sevgilim.

Yıllar önce hayatımızın en mutlu günüydü aynı bugün gibi hiç bir şey değişmedi seni ilk günkü kadar çok seviyorum ömür boyu yanında olacağım nice mutlu evlilik yıldönümleri dilerim eşim.

evlilik yıldönümü pastası

evlilik yıldönümü pastası

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir