Evde Dudak Peelingi Nasıl Yapılır

Evde yapacağınız birkaç güzellik tekniği ile gözleri üzerinize çekebilirsiniz. Dudaklarınız yüzünüzün en dikkat çeken yeri olduğu gibi onlara peeling yaptığınızda daha bir ilgi çekici olabilir.

Sağlık açısından oldukça faydalı olduğunu da bilmelisiniz, peeling yaptığınız zaman dudaklarınıza çatlaklardan koruduğu gibi soyulması önlenmiş olur. Evinizde yapacağınız dudak peelingi ölü ve çatlamış derileri sıyırarak canlı olanı ortaya çıkmasını sağlamakta. Cilt ürünlerine para harcamaktansa doğal yöntemlerle bakımınızı yapın.

Dudaklarınızdaki ölü hücreleri temizlediğinizi gibi kan dolaşımını arttırarak pürüzsüzleşmesini önleyebileceksiniz. Dudak peelingi ile bakımlı dudaklara birkaç adımla sahip olabilirsiniz. Dudaklarınız daha canlı ve güzel görünecektir.

Peeling Malzemeleri

1 kaşık toz şeker
1 kaşık bal
1 kaşık zeytinyağı

Dudak Peeling Yapılışı

Peeling yapımı için malzemelerimizi hepsini bir kap içerisinde karıştırıyoruz. Güzel bir şekilde karışım hazırlandıktan sonra az miktarda dudaklarınızın etrafına yayabilirsiniz, kalan malzemeleri daha sonra kullanmak için buzdolabında saklayın.

Dudaklarınızı yenilenmeye bırakarak daha da canlandırarak güzelleştirebilirsiniz.

dudak peelingi

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here