Menu

Evde Karın Kası Nasıl Yapılır

Kısa süre içersinde evde karın kaslarına sahip olabilirsiniz. Yapacağınız pratik hareketlerle birlikte vücudunuz düz bir şekle kavuşacaktır. Yöntemleri kullanarak bir çok kişi ev hayatında formda kalarak oldukça memnun oluyorlar.

Yapmanız gereken gündüz vakitleri büyük bir bardak su içmeniz gerekmektedir. Sabah vakitleri su içmek metabolizmanızın 90 dakika boyunca çok daha iyi çalışmasını sağlamaktadır. Vücut yeterli miktarda su aldığında kas hücrelerini doğru bir şekilde çalıştırarak hem onarımını gerçekleştiriyor hem de gelişmesini, günlük olarak mutla 2,5 litre su içeniz gerekiyor.

Sabah kahvaltısı burada dikkat etmelisiniz, kahvaltı etmeyenlerin yağları sonradan yedikleri yemekler ile birlikte daha çok artmaktadır. Kahvaltınızı doğru saatte ve zamanda yapmalısınız kasınız artacaktır.

Kahvaltınızdan 10 dakika sonra egzersizlere başlamanız gerekiyor yağlarınız yanarken kaslarınız gelişecektir. Koşu, ip atlama, bisiklet, kürek çekme gibi hareketler karbonhidratların yanmasını sağlayarak netice alabilirsiniz. Kendinize haftalık egzersiz programı hazırlayarak sporunuz yapınız.

kas yapımı

kas yapımı

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir