Evde Kilo Nasıl Verilir

Herkesin en büyük hayali spor yapmadan sadece ev işleri ile kilo vermek. Hayalleriniz gerçek olacak evde yapacağınız işler sayesinde artık zayıflıyorsunuz. Bu saatten sonra evde yapacağınız hareketler sayesinde fazla kilolarınızdan kurtularak yaza formda girebilirsiniz. Televizyonlarda sabahları yayınlanan egzersiz programlarının yetersiz olduğunu görüyoruz.

Reklam arasında kilolarınızdan kurtulmanız için ufak aktivitelerde bulunun. İçeriye giderek etrafı toplayabilir ya da çamaşır bulaşık makinesini boşaltabilirsiniz. Kilolarınızdan hızlı şekilde kurtulmanız mümkündür. Günde en az 20 kere oturup kalktığınızdan dolayı hızlıca kilolarınızdan kurtulabilirsiniz.

Yatakta fazla zaman geçirmeyin. Gözlerinizi açtıktan sonra 5 dakika esneme süresi içerisinde bekleyiniz. Gününüzü daha enerjik geçirmek için egzersiz etinizi daha önceden hazır ediniz. Yere uzanarak sol tarafınıza ağırlığınızı verip sağ bacağınızı kaldırıp indirin. Aynı şekilde sol bacağınız içinde yaptıktan sonra basenleriniz beliniz incelecektir.

Banyo yaparken vücudunuzu fırçalayınız. Bastırarak fırçalamanız sayesinde ölü derilerden arındırılmış olacaksınız. Duşun altında kirlerinizden kurtulduğunuz gibi aynı zamanda sağlığınıza kavuşacaksınız.

Beslenmenize dikkat ediniz. Gün içinde en geç 18:00’a kadar yemek istediklerinizi yiyiniz. O saatten sonra meyve ve bol su içmeniz gerekecektir. Onun dışında bir şey atıştırmayarak kilolarınıza veda ediniz.

Basenlerinizden kurtulmak için yere uzanın birde yastık alın. Yastığı tam elinizin olduğu noktaya koyarak sırtınızı yere yaslayın. Bacaklarınızı kendinize doğru çekerek kaslarınızın çalışmasını sağlayarak zayıflamanız mümkündür. Basenleriniz küçüldüğü gibi kilolarınızdan kurtulabilirsiniz.

basen inceltme

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here