Menu

Facebook Oyun İstekleri Engelleme

Facebook Oyun İstekleri Nasıl Engellenir, Facebook Oyun İsteğini Engelleme

Facebook kullanıcıları en çok oyun isteklerinden şikayetçi oluyor arkadaşları ve bir kez oynadığı oyunlardan dolayı bildirimle devam geliyor. Oyun isteklerinden memnun olmayan kullanıcılar için istekleri kapatarak tamamen kurtulmanız mümkün olmaktadır. Yapmanız gerekenler çok basit olup bir iki dakikanızı ayırarak sorunlardan kurtulabilirsiniz.

Sağ üst köşede Hesap > Gizlilik Ayarları sol alt köşede bulunan Uygulama ve Web Siteleri > Ayarları Değiştirin tıklayarak aç kapa seçeneğinden gerekli engellemeleri yapabilirsiniz.

Kişilerden gelecek oyun davetleri engellemek için sağ üst köşede Gizlilik Ayarları > Engellenen Kişiler ve Uygulamalar > Uygulama Davetleri Engelle kısmına gelerek istediğiniz kişiyi seçerek size davet göndermesini engelleyebileceksiniz. Bu engelleme ile birlikte sadece oyun davetiyelerini engellemiş olacaksınız.

Engellemiş olduğunuz davet ve uygulamaları düzenlemek için Gizlilik Ayarları > Engellenen Kişiler ve Uygulamalar bölümüne gelerek gerekli ayarları yapabilirsiniz.

oyun istekleri

oyun istekleri

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir