Menu

Facebook Teşekkür Et Nasıl Kullanılır

Facebook kullanıcıları için yeni özellik Teşekkür Et olmuştur. Teşekkür mesajı sayesinde sevdiklerinize güzel bir video, resim göndermenize imkan tanımış oldunuz. Tatlı bir teşekkür mesajı ile facebook kullanıcıları karşılandı. İlk görenler ne olduğunu merak ederken aslında facebook’tan milyarlarca kullanıcıya gönderilmiş bir bildiri oldu. Yeni özelliğin tanıtılması için herkese haber vererek bildirim sundular. Özellik sayesinde sayfa temaları, selamlama, fotoğraf ile özel videolar hazırlamanıza imkan tanıyor. Kolay şekilde video oluşturabilir onu göndererek teşekkür edebilirsiniz.

İlk olarak facebook.com/thanks sayfasına giriş tapınız. Arkadaş listemiz sol tarafta olacaktır birisini seçiyoruz. Karşımıza açılacak olan pencerede selamlama ve fotoğraf seçimini yapmamıza imkan tanıyor. Burada düzenlemeler yaparak Videoyu Paylaş seçeneği ile birlikte gönderim işlemimizi yapabiliriz.

Gizlilik ayarlarına eklenen yeni özellikte teşekkür et mesajlarının gizliliğini sağlamaktır. Video hazırlarken sevdikleriniz sizi görmez bu sayede sürpriz yapmış olursunuz. Tebrik kartları sayesinde sevdiklerinize güzel zaman geçirtebilirsiniz.

facebook teşekkür et

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir