Menu

Faturalı Hattan Kontörlü Hatta Nasıl Geçebilirim

Kontörlü Hatta Nasıl Geçilir, Faturalı Hattan Kontörlü Hatta Geçiş yapmanız için en yakın bayiye gitmeniz bilir kişiye durumu anlatarak cezası olup olmadığını öğrenirsiniz.

Faturalı hat kullanıcı artık hesabını daha iyi bir şekilde takip etmek için kontörlü hatta geçiş yapmaktadır. Önceden sahip olduğunuz GSM operatörü hangisi olursa olsun sözleşmenizi kontrol etmeniz gerekecektir. Önceden yaptığınız 12 veya 24 aylık sözleşme karşılığında ardından kontörlü hatta geçtiğiniz takdirde size ceza olarak geri dönecektir. Kullandığınız indirimlerin fiyatları ödemeniz gerekecektir. Bununla birlikte karşınıza yüklü miktarda fatura çıkabilir.

Turkcell, Avea ve Vodafone kullanıcıları kontörlü hatta geçmek için yapması gereken en yakın GSM bayisine giderek işlemlerinizi kimlik bilgilerinizi ile yaptırabiliyor olmanızdır. Kontrollerin gerçekleşmesi ile birlikte kontörlü hatta sahip olacaksınız.

Dikkatsizce geçiş yapanlara yüklü miktarda fatura geleceğini mutlaka göz önünde bulundurmaları gerekmektedir. Herhangi bir indirim veya sözleşmeniz yoksa o zaman gönül rahatlığı ile geçiş sağlayabilirsiniz.

avea vodafone turkcell logo

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir