Menu

Fotoğraflarda Güzel Çıkma Teknikleri

Fotoğrafta Nasıl Güzel Çıkılır, Fotoğraf Çekilme Teknikleri hiç sevmeyenler için doğru fotoğraflar ile birlikte çok daha güzel çıkabilirsiniz.

Fotoğraf çekilirken özellikle çirkin çıkanların en büyük şikayetleri olmaktadır. Güzel bir poz verdiğiniz halde fotoğrafa baktığınızda kendinizden soğuyacak duruma gelenlerden birisi misiniz? O zaman birkaç yöntem değiştirerek kendinizin daha güzel çıkmasını sağlayabilirsiniz.

Artık fotoğraflarınızda söyleyeceğiniz limon, patates değil de 333 olmaktadır. Doğru şekilde söylenmesi ile birlikte içten tatlı bir gülümseme yaratacaktır. Güneş altında fotoğraf çekilmeniz sizi olduğunuzdan daha kötü gösterebilir onun için gün batımında fotoğrafınızı çektiriniz.

Dilinizi dişlerinizin arasında tutarak gülümseyiniz bu sayede gülüşünüz daha tatlı olduğu gibi gergin gözükmeyeceksiniz. Kilolu görünenlerin yapması gereken ise dik bir şekilde durarak kollarını açması olacaktır kendiniz ile birleştirmeyin.

Boy fotoğraflarınızda kendinizi daha iyi hissetmek için göbeğinizi içinize çekin ardından omuzlarınızı ileriye doğru atarak harika bir fotoğraf çekimi yapmış olacaksınız.

fotoğraf

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir