Menu

Foursquare Şifremi Unuttum Nasıl Değiştiririm

Foursquare Şifre Değiştirme, Foursquare Şifremi Unuttum

Foursquare gezdiğimiz ve gittiğimiz mekanlar ile ilgili bilgileri internet üzerinden telefonlarımız ile paylaşım yapabiliyorduk. Gezi eğlence sosyal tesislerin hepsi hakkında düşünce yorumlarımızı anlatabiliriz. Aklımızdan geçenleri en doğru şekilde aktararak yeni gelecek olan kişilere rehberlik hizmeti vermiş oluyoruz. Arkadaşlarımızın da bizim nerede ne zaman ne yaptığımız konusunda takip etmesini sağlamaktayız. İlk olarak ülkemizde 2009 yılında hayatımıza girerek kısa sürede binlerce kişi tarafından kullanılmaya başlanmıştır.

Kullanıcılar şifresini unuttuğunda yeni şifre talebinde bulunabilirler. Bunun için yapmaları gereken kayıt olurken kullandıklaı e-mail adreslerini kullanmaları olacaktır. Kullandıkları sistem sayesinde kişiler bilgilerine ulaşabilirler.

Şifremi Unuttum

Şifrenizin değiştirmek istiyorsanız o zaman aşağıda verdiğimiz adrese tıklayarak şifrenizi değiştirme işlemini başlatabilirsiniz. Eski şifrenizi girerek ardından sizden yeni şifrenizi yazmak isteyecektir. Tamamladıktan sonra yeni şifrenizi onaylarak değişimi sağlayabilirsiniz.

Şifre Değiştirme

foursquare şifre değiştirme

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir