Menu

Galatasaray Adası Havuz Fiyatı

Kuruçeşme Galatasaray Adası Havuz Fiyatı, Galatasaray Adası Havuz Günlük Ücreti

Yaz aylarının gelmesi ile birlikte hava sıcaklıkları artmaya devam ediyor. Galatasaray adasında yer alan havuz sayesinde hafta sonlarınızı eğlenerek geçirebileceksiniz. Galatasaray adasında bulunan havuz 07.00 – 21.00 arasında hizmete açık olmaktadır. Galatasaraylıların özellikle mekanı olan ada içersinde deniz keyfini doyasıya yaşayacaksınız.

İstanbul’da oturanlar için Kuruçeşme’de bulunan Galatasaray Adası havuz fiyatları hafta içi 50 TL olup hafta sonu gün boyunca 80 TL olarak belirlenmiştir. Eğlence yerleri ile birlikte parayı tamamen hak ettiğini düşünmekteyiz. Havuz Galatasaray Spor kulübüne ait olduğu gibi gittiğiniz sürece takımınızı desteklemiş olacaksınız.

Galatasaray havuzuna gitmek için Kuruçeşme sahilinden tekne veya vapurlar ile birlikte gidebilirsiniz. Turistler ve İstanbul geziye gelenler için mutlaka gidilmesi yerlerden birisi olmaktadır. Denizin ortasında bir havuzun üstünde olacaksınız. Çevrenizden gelen dalgalar sizi etkileyecektir. İçecek ve yiyecek ihtiyaçlarınızı içinde bulunan cafeteryada karşılamanız mümkün olmaktadır. Gidenlerin çok memnun olduğu gibi yaz ayının en favori mekanlarından birisi olarak gösteriliyor. Büyük partiler için dahi tutulup kiralanabilir.

galatasaray adası havuz

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir